Hakkımızda

Acenteliğimiz, ERTOK SİGORTA AR. HİZ. TİC. LTD .ŞTİ., resmi olarak 2008 yılında ülkemizin en iyi sigorta şirketlerinden AXA SİGORTA A.Ş., AVIVA SİGORTA A.Ş., EUREKO SİGORTA A.Ş., AIG SİGORTA A.Ş., DUBAI SİGORTA A.Ş., GÜNEŞ SİGORTA A.Ş.ve ZURICH SİGORTA A.Ş. ile sigorta sektöründe yer almaya başlamış olup sektörde birçok öncülükleri ve özellikle inşaat, nakliyat ve kasko branşlarında en kapsamlı ve en uygun fiyatlar ile adından söz ettirmektedir.

Tüm branşlarda; Sağlık Sigortaları, Yangın Sigortaları, Kaza Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Tekne Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları ve Mühendislik Sigortaları başta olmak üzere, Kurumsal ve Bireysel alanda sigortalılarımızın isteklerini,ihtiyacı olduğu ölçüde doğru teminatlarla en uygun fiyatı vererek doğru poliçeye sahip olmalarını sağlamaktayız. Özellikle Nakliyat,Yangın,Kasko ve İnşaat All Risk Branşlarında ilklere imza atarak en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktayız. Bununla beraber hizmet anlayışımızda ilk ve en önde gelen hizmetlerden biri de yaşanan hasarlarda da sigortalılarımızın yanında olup en kısa sürede zararın karşılanması ve müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasıdır.

Başarının ve size sunduğumuz yaratıcı çözümlerin arkasındaki en önemli unsurlar; uzmanlık süreklilik, tutarlılık, size özel ve çözümler ve siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmemizdir. Bütün bu değerlerin size sunduğumuz hizmetin hiç bir aşamasında göz ardı edilmemesine dikkat ediyoruz.

Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde önceliğimiz, sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayıp en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsememizdir. Bunun size verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağını biliyoruz.

Risk, hayatın bir parçasıdır ve yaşadığımız her an bir risk demektir. Bizde bunu bildiğimiz için riski üzerimize nasıl alacağımızı iyi biliyoruz. Amacımız iş ortaklarımızın üstündeki bu ağır sorumluluğu  satın alarak, hayattaki sorumluluklarını azaltarak veya en aza indirerek yaşamlarını kolaylaştırmaktır.

Saygılarımızla,

ERTOK SİGORTA AR. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

anasayfa bar